Контакты

Ви можете забрати товар самовивозом, але перед тим необхідно оформити замовлення для того щоб з головного складу підвезли товар в пункт видачі. Час поставки зі складу на пункт видачі, а також графік роботи уточнюйте у менеджера (це може бути від 20 хвилин до 1-2 днів). Найближчий пункт видачі місто Київ

Також, є пункти видачі наших партнерів в таких містах:  Київ, Львів, Луцьк, Івано-Франковск, Одеса, Кропивницький, Вінниця, Полтава, Дніпро, Кременчуг, Житомир, Черкаси, більш детальну інформацію про пунктх відачі товарів уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення.

У цих містах також можна забрати замовлений Вами товар, доставка товару на пункт видачі безкоштовна. Оплатити товар можна як готівкою так і карткою при отриманні.

Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання. їв. пошта q.techno.ua@gmail.com

Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо Вам потрібна допомога у виборі товарів, не забудьте вказати код товару (ів), якщо Вас цікавить конкретна модель.

*Ми відновлюємо відвантаження замовлень Україною до відділень Нової Пошти, які працюють. Список доступних відділень постійно оновлюється, його можна переглянути при оформленні замовлення на сайті. Терміни доставлення до відділення залежать від загальної ситуації в регіони зараз це приблизно 2-3 дні. Ми відправляємо товари післяплатою, тобто з оплатою при отриманні товару.

 

контактний телефон

(068) 709 31 31

(073) 709 31 31

(050) 709 31 31