Контакты

Ви можете забрати товар самовивозом в Києві, але перед тим необхідно оформити замовлення для того щоб з головного складу підвезли товар в пункт видачі. Час поставки зі складу на пункт видачі, а також графік роботи уточнюйте у менеджера (це може бути від 20 хвилин до 1-2 днів). Найближчий пункт видачі місто Київ, проспект Перемоги 67 корпус G (адреса точки видачі товару наші партнери склад-магазин Brain).

СХЕМА ПРОЇЗДУ ДО ТОЧКИ ВИДАЧІ - КОРПУС G

Також, є пункти видачі наших партнерів в таких містах: Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Кропивницький, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Черкаси , Чернігів, більш детальну інформацію про пунктх відачі товарів уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення.

У цих містах також можна забрати замовлений Вами товар, доставка товару на пункт видачі безкоштовна. Оплатити товар можна як готівкою так і карткою при отриманні.

Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання. їв. пошта q.techno.ua@gmail.com

Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо Вам потрібна допомога у виборі товарів, не забудьте вказати код товару (ів), якщо Вас цікавить конкретна модель.

контактний телефон

(068) 709 31 31

(073) 709 31 31

(050) 709 31 31