Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)

Код товару Q-0542644

Цены на сайте указаны уже с учётом НДС

- Для того чтобы получить счет, нажимайте кнопку купить, выбираете нужное количество товара, затем продолжить заказ и выбирете Безналичный расчет.

14 днів на обмін
Детальніше про повернення і обмін читайте тут.
24 місяців гарантії
Детальніше про гарантію читайте тут

15.6 ", 3840x2160 (4К), AMOLED, Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц), 8, 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 3060, GPU - 6 ГБ, DOS, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 2.0 кг, чорний

  Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)

  Фотографии покупателей - Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)

  Все про товар
  Опис Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)

  Бездоганна продуктивність, нескінченні можливості
  Все нові ноутбуки AERO 15 OLED, адресовані в першу чергу творцям цифрового медіаконтенту, оснащені потужними процесорами 11-го покоління Intel Core H-серії, завдяки яким вдалося підвищити продуктивність системи. Елегантний дизайн, потужна апаратна складова і чудовий 4K HDR дисплей гарантують користувачам високу продуктивність робочих процесів і незабутні враження від розваг, коли настає час відпочинку. Робочий процес просувається швидко і без видимих зусиль завдяки потенціалу високопродуктивної робочої станції, що є в розпорядженні блокнотний ПК AERO. Засобами Thunderbolt 4 в ноутбуках AERO тепер реалізована можливість швидкої передачі даних і відеоконтенту в форматі 4K через єдине з'єднання. Крім того, дискова підсистема на базі накопичувачів нового покоління PCIe Gen4 дозволяє швидше зчитувати, записувати, переглядати і переміщати файли навіть значного розміру. Натхненні новими проектами, здійснюйте задумане де завгодно і коли завгодно, у себе вдома або в дорозі!

  Творчість без кордонів
  Незалежно від того, початківець Ви художник або ветеран індустрії, прагне виконати свою роботу якнайкраще, графічні процесори NVIDIA допоможуть зробити все якісно і максимально швидко, в тому числі, стосовно таких поширеним завданням, як рендеринг, потокове мовлення та відеомонтаж. Від трасування променів і віртуальної реальності, до редагування відео в форматі 8K із застосуванням алгоритмів штучного інтелекту, графічні процесори NVIDIA для ноутбуків і настільних ПК суттєво прискорюють робочий процес. Спільно з сертифікованими драйверами NVIDIA Studio (поширюються на безкоштовній основі), продукти NVIDIA допоможуть Вам більш ефективно виконувати весь спектр завдань в звичних додатках.

  Технологія Max-Q 3-покоління
  Комплекс фірмових технологій Max-Q – це системний підхід до проектування тонких і легких ігрових ноутбуків, який покликаний сформувати виключно високу продуктивність продуктів. Кожен компонент ноутбука, починаючи з елементної бази, дизайну друкованої плати, підсистеми живлення і охолодження, і закінчуючи спеціалізованим ПО, оптимізований з метою забезпечити збалансованість таких характеристик, як швидкодія і енергоспоживання. Технології Max-Q третього покоління широко застосовують можливості ІІ з метою оптимізації процесів, дозволяючи домогтися недосяжного раніше рівня продуктивності.

  Dynamic Boost 2.0
  Нова технологія Dynamic Boost 2.0 на базі ІІ автоматично розподіляє живлення між ДП, відеоОЗУ і ЦП, забезпечення таким чином значний приросту продуктивності. Нейронні мережі засобами Dynamic Boost 2.0 керують живленням покадрово, тому ноутбук буде завжди налаштований на максимальну продуктивність в іграх і додатках для роботи з медіаконтентом.

  Resizable BAR
  Resizable BAR – це особлива функція реалізована засобами шинного інтерфейсу PCI Express, яка дозволяє центральному процесору моментально отримати доступ до всього буферу кадрів ДП, забезпечуючи приріст продуктивності в багатьох іграх.

  DLSS
  Технологія Deep Learning Super Sampling (DLSS) здатна задіяти машинне навчання і можливості штучного інтелекту для потреб графічного процесора, зокрема, забезпечує значний приріст продуктивності на операціях рендеринга засобами тензорних ядер і алгоритмів ІІ.

  Креативність починається тут
  Ще більше стабільності, швидкості і потужності, більше портів в одному надлегкому елегантному корпусі, ноутбуки AERO 15 OLED – кращий вибір для творчих особистостей і професіоналів. Для кожного пристрою виконується індивідуальна настройка з метою домогтися піку продуктивності в 3D-додатках, процедура калібрування матриці для забезпечення точності передачі кольору і необхідного швидкодії, зокрема, на операціях рендеринга відеоконтенту і накладення ефектів стосовно до файлів з високою роздільною здатністю. Немає переривань, артефактів і перегріву, немає компромісів на будь-якому етапі обчислень!

  Система охолодження нового покоління для ноутбуків
  Все переваги ексклюзивної системи охолодження GIGABYTE WINDFORCE для мобільних систем доступні ноутбуків серії AERO 15 OLED в повному обсязі. Система охолодження WINDFORCE Infinity нового покоління в складі мідного радіатора з 5 тепловими трубками і 2 потужних вентиляторів турбінного типу (71 лопать на кожному, приріст ефективності теплорассеіванія на 30% 2) забезпечують стабільну працездатність ноутбуків AERO 15 OLED в будь-якому режимі, в тому числі при максимальній завантаженні процесора і відеопідсистеми при виконанні ігрових і спеціалізованих додатків.

  Комунікації нового покоління. З'єднання без затримок
  Швидкий і зручний спосіб передачі значних об'ємів даних по Мережі сьогодні затребуваний, як ніколи перш. Ноутбуки AERO 15 OLED для творців цифрового контента оснащені швидкісним 1GbE LAN контролером і WiFi 6-модулем бездротового зв'язку стандарту IEEE802.11AX (пропускна здатність до 2,4 Гбіт/с). Обмінюйтеся з колегами результатами роботи над спільними проектами без затримок і обмежень!

  Накопичувачі PCIe Gen 4. Безупинний робочий процес
  Більше дискового простору – зросла продуктивність. Ноутбуки AERO 15 OLED оснащені роз'ємом для установки PCIe Gen4 x4 SSD-накопичувача. Пропускна здатність шини забезпечує більш ніж 2-кратний приріст швидкості послідовного читання даних, яку демонструють твердотільних накопичувачі PCIe Gen4 x4 – до 7000 Мбайт/c (в порівнянні з пристроями попереднього покоління). Попередній перегляд, зберігання, переміщення, а також операції читання/запису файлів виконуються істотно швидше. Оформляйте Ваші ідеї в цифровому вигляді і домагайтеся більшого за менший час!

  Microsoft Azure AI: автоматичний диспетчер енергоефективності
  Засобами машинного навчання підвищуйте продуктивність в один дотик. Приклавши додаткові зусилля і адаптувавши стосовно до своїх продуктів можливості сервісу Microsoft Azure, компанія GIGABYTE представила перший в індустрії ноутбук зі штучним інтелектом – модель AERO. Коли користувачі виконують поставлені завдання, задіявши ресурси різних додатків, платформа Microsoft Azure за допомогою машинного навчання в динаміці налаштовує оптимальні параметри продуктивності центрального і графічного процесора для успішного виконання завдання в мінімальні терміни. Все відбувається в автоматичному режимі, користувачеві немає необхідності вносити будь-які зміни в налаштування, безвідносно типу виконуваного додатка (ПО для створення цифрового контенту, гра, пакет офісних додатків і ін.).

  Незрівнянний дисплей
  Ноутбуки AERO 15 OLED оснащені прекрасним 15,6-дюймовий AMOLED 4K-дисплеєм на базі матриці Samsung, який відрізняє виключно висока яскравість, підвищений коефіцієнт контрастності, 100% охоплення колірного простору DCI-P3 (на 30% більше відтворюваних колірних відтінків, ніж sRGB). Зустрічайте недоступну раніше дивну палітру фарб на екрані ноутбука!

  Перший в світі дисплей товщиною 3 мм, тонка рамка по периметру, сертифікат X-Rite Pantone
  Витончений 3-мм тонкий кант по периметру екрану дозволяє виділити більше простору матриці для робочого столу ОС. Абсолютно всі встановлені на ноутбуках AERO дисплеї перед відправкою замовникам проходять обов'язкову процедуру калібрування і сертифікації засобами професійного пристрою X-Rite Pantone. Таким чином, досягається ідеальна точність передачі кольору і підвищений охоплення колірного простору – незаперечні переваги, які Ви можете оцінити кожен раз, коли включаєте ноутбук AERO.

  Творіть в будь-який час і в будь-якому місці
  Не дозволяйте зовнішнім факторам обмежувати Ваша творчість! Надайте новий імпульс уяві з 8-годинним аккумулятором4 в повністю алюмінієвому, стильному, тонкому і легкому корпусі ноутбука AERO. Творіть в будь-який час і в будь-якому місці, яскраво і натхненно! Алюмінієвий корпус з нановуглецевих покриттям ємна батарея 99 Вт · год, 8 годин в автономному режимі.

  Програмно/Апаратні Тести на сумісність
  Фахівці лабораторії GIGABYTE провели серію тестів на сумісність різного ПО з апаратної начинкою AERO, з метою розкрити перед нашим клієнтами горизонти безмежної творчості. Ноутбук AERO 15 OLED повністю сумісний з усіма пристроями GIGABYTE/AORUS, зокрема монітори, клавіатури, миші і зовнішня графічна плата Gaming BOX, симбіоз яких дозволяє скомпонувати надзвичайно потужну мобільну робочу станцію для творчості.

  Драйвер NVIDIA Studio
  Фірмовий драйвер NVIDIA Studio забезпечує оптимальну сумісність відеопідсистеми на базі ДП NVIDIA з усіма популярними пакетами для створення цифрового контенту, наприклад, c продуктами компаній Adobe і Autodesk. Ми ретельно протестували цей тандем у складі ноутбуків AERO, щоб Ви могли приступити до реалізації найамбітніших проектів негайно!

  Роздолля варіантів для підключення
  Оцініть на практиці!

  Thunderbolt 4
  Передача даних і відеоконтенту здійснюється коштами єдиного кабелю. Серед незаперечних переваг високошвидкісного шинного інтерфейсу Intel Thunderbolt 4 найвища на сьогодні пропускна здатність до 40 Гбіт/с, що в 8 разів перевершує швидкодію інтерфейсу USB 3.1, а також симетричний уніфікований роз'єм Type-C для підключення і взаємодії широкого спектру пристроїв. Інтерфейс передбачає можливість виведення відеоконтенту в форматі 4K і пропонує різноманіття варіантів для комутації периферії.

  Гніздо пристрою читання UHS-II SD-карт пам'яті
  Ноутбуки AERO поставляються з пристроєм читання флеш-карт SD UHS-II, яке забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбайт/с, що в 12 разів швидше типового пристрою читання SD-карт пам'яті. Чи не витрачайте дорогоцінний час в очікуванні закінчення тривалої процедури передачі файлів.

  HDMI 2.1
  Порт HDMI 2.1 підтримує виведення зображення з роздільною здатністю до 4K з частотою оновлення екрану до 120 Гц. Крім того, засобами порту Thunderbolt 4, яким оснащені ноутбуки AERO, можна організувати виведення зображення одночасно на кілька дисплеїв.

  Ексклюзивний конструктив рамки дисплея. Міцність і надійність
  Ми додали до корисними якостями AERO ще одне нововведення, особливу рамку по периметру дисплея, що виконує функцію демпфера, вона захищає екран від різного роду ударних навантажень. Надійний захист ноутбуків AERO додасть впевненості їх власникам, дозволяючи успішно виконувати роботу практично в будь-яких умовах.

  Спеціальна рухлива шторка камери. Приватність в пріоритеті
  GIGABYTE пропонує в складі ноутбуків AERO 15 спеціальну рухому шторку для веб-камери, яка дозволить зберігати конфіденційність при певних умовах, де б Ви не знаходилися.

  Високочутлива сенсорна панель. Виняткова точність виконання команд
  Ноутбуки AERO 15 оснащені прецизійної сенсорною панеллю для зручного керування/введення команд і вбудованим сканером відбитків пальців, який забезпечує, спільно з додатком Windows Hello, підвищений ступінь захисту конфіденційних даних і безпеку системи в цілому.

  Microsoft Modern PC. Лідер серед тонких і легких
  Творчий підхід розробників і дизайнерів щодо конструктиву і іміджевої складової ноутбуків AERO дозволив створити дивно елегантне і компактне шасі, що змінило багато стереотипів щодо того, яким повинен бути сучасний високопродуктивний ноутбук. Додаткову цінність новим AERO 15 OLED надає Сертифікат Microsoft Modern PC. В активі продуктів GIGABYTE все неодмінні атрибути сучасного ноутбука, легкий і тонкий корпус, миттєве увімкнення і готовність до роботи, голосовий помічник Cortana і безпечний вхід в систему Windows Hello по відбитку пальця. Оцініть гнучкість керування, підвищені заходи безпеки і дружній призначений для користувача інтерфейс разом з новими AERO.

  GIGABYTE Fusion. Яскрава візуальна складова
  Клавіатура ноутбуків AERO знайшла новий характер допомогою фірмової технології GIGABYTE Fusion. Крім того, що підсвічування клавіш особливої конструкції стала яскравіше, ніж будь-коли, кожне натискання тепер викликає ще більш швидкий відгук. Завдяки доступу до повноцінних налаштувань макросів, управляти подіями в ігрових і мультимедійних додатках стало набагато зручніше і найголовніше – набагато швидше.

  16,7 млн. Колірних відтінків
  Технологія N-Key Rollover: Підтримується до 80 одночасних натискань клавіш
  Макроси для будь-якої клавіші
  DTS: X Ultra – кінематографічне якість звуку
  Новим ноутбуків AERO вперше доступна технологія DTS: X Ultra, яка в повній мірі дозволяє оцінити якість просторового відтворення аудіоконтенту. Інноваційна технологія віртуального об'ємного звучання в форматі 7.1-каналів, забезпечує приголомшливу достовірність відтворення звуку від різних джерел, на тлі високої швидкості обробки аудіосигналу. Від ігор, перегляду фільмів до конференц-зв'язку: за допомогою технології DTS: X Ultra вдається відновити справжню тривимірність поширення звуку, при цьому голосова зв'язок стає більш чіткою, ніж будь-коли, завдяки двонаправленим придушення шумів засобами ІІ стосовно вхідної та вихідної складової аудіосигналу.

  Технічні характеристики Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  Производитель
  GIGABYTE
  Характеристики
  Технические характеристики Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)

  15.6 ", 3840x2160 (4К), AMOLED, Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц), 8, 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 3060, GPU - 6 ГБ, DOS, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 2.0 кг, чорний

  Модель
  AERO 15 OLED
  Производитель
  GIGABYTE
  Страна производства
  Китай
  Гарантия, мес
  24
  Зображення
  Зображення Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  • Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  Доставка

   

  Оформлення замовлення
  Звертаємо Вашу увагу: на покупців нашого магазину поширюються всі права передбачені в Законі "Про захист прав споживача". Оплатити за товар можна будь-яким зручним для вас способом (детальніше в розділі Оплата).

  Самовивіз
  Ви можете забрати товар самовивозом, основний склад знаходиться в Києві, також, є і віддалені склади і пункти видачі в інших містах (список пунктів видачі, або уточняйте у менеджера).

  Доставка по Києву
  У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити доставку товару по Києву, вартість доставки 69 гривень. При замовленні на суму от 3000 грн доставка безкоштовна. Кур'єр доставляє товар до входу в будівлю. Ви можете перевірити товар на цілісність і комплектацію при цьому відразу розрахуватися, як готівкою так і картою. Вартість доставки великої техніки (понад 30 кг) платна залежить від габаритів і вартості товару, уточнюйте при підтвердженні замовлення. Графік доставок по місту з 10:00 до 14:00, з 14:00 до 18:00, або з 18:00 до 22:00 замовити кур'єрську доставку Ви можете через корзину нашого сайту. .

  Доставка Новою Поштою по Україні
  Товар замовити можна в відділення нової пошти будь-якого міста, при оформленні замовлення до 16:30 - відправка в той же день. При оформленні замовлення после 16:30 товар буде відправлений на наступний день. При отриманні товару обов'язково перевіряйте товар на наявність дефектів і пошкоджень. Ми відвантажуємо товари тільки нові, сертіфіфірованние і запаковані, перед відправкою НЕ тестуємо і не включаємо, усі товари перевіряються виробником при виготовленні, на усі товари є гарантія і чек. Інтернет магазин Q-TECHNO працює з Новою Поштою за договором, і для клієнтів магазину вартість доставки мінімальна = 69 грн, немає ніяких передоплат і переплат. А при замовленні товарів на суму більше 3000 грн доставка безкоштовна. Вартість доставки великої техніки (понад 30 кг) платна залежить від габаритів і вартості товару, уточнюйте при підтвердженні замовлення.

  Гарантія
  На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від 2-х тижнів до 120 місяців залежно від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника, або гарантійний талон Q-TECHNO.COM.UA online інтернет-магазину цифрової електроніки і побутової техніки 21 століття.

  Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

  Обмін та повернення товару протягом 14 дній посля покупки.
  Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

  Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т.п.

  А так же має бути збережено:
  повний комплект товару;
  цілісність і всі компоненти упаковки;
  ярлики;
  заводське маркування.
  Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

  Обмін або повернення товару здійснюється в нашому офісі г. Киев. З понеділка по п'ятницю з 10-00 до 18-00. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе після перевірки товару СЦ, зазвичай це не більше 3-7 днів, з огляду на дні пересилання товару.

  Відгуки/Запитання
  
  Відгуки користувачів про Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  Відгуки (1) | 5 з 5
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0
  100%
  1 из 1 рекомендуют этот товар
  Марк 10 окт. 2021

  Купил и доволен как рак. Искал компактный энергоэффективный трансформер с неунылым дизайном для путешествий. Ноут потрясающий, просто идеально приспособленный для игровых моментов.Нравится то, что он адекватно воспринимает любые даже самые последние игры. Классно выдает изображение, дисплей обладает отменным разрешением и реалистичностью цветов.

  Я рекомендую этот товар!

  Плюсы: Высокая производительность, качественный дизайн, программное обеспечение на высоком уровне

  Самые частые отзывы и вопросы от посетителей нашего сайта:

  Вопросы от посетителей:
  Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, почему цены в вашем интернет-магазине Q-Techno ниже, чем в остальных а иногда даже намного ниже?


  Ответ Q-Techno
  Здравствуйте! Наш интернет-магазин Q-Techno работает на постоянного клиента, а не по такой схеме, при которой мы бы зарабатывали на каждой продаже 50%, но продавали 1 раз в месяц. Автоматическая система сайта Q-Techno делает скидки на большенство товаров, для того чтобы увеличить конверсию продаж. Размер скидки зависит от количества поступленного товара к нам на склад, сезонности товара, курсу валют и так далее. Таким образом мы больше товара покупаем к себе на склад и быстрее продаем его получая от производителей оптовые цены, и делаем скидки нашим клиентам!


  Вопрос от посетителей:
  Доброго дня, товар у вас оригінальний? товар точно не бракований?


  Ответ Q-Techno:
  Доброго дня, товар у нас новий, сертифіковний. Не підробка, і не копія, 100% оригінальний. Гарантія офіційна, ми продаємо тільки оригінальну продукцію.


  Отзывы покупателей:
  Купил товар у Вас на Q-Techno, порадовала низкая цена и быстрая скорость доставки, товар полностью соответствует описанию и харктеристикам. Приехал новый зпечатаный, гарнтия и чек есть, P.S. Покупкой доволен.


  Отзывы покупателей:
  Первое впечатление от получения товара приятное. Забирали на новой почте, товар был хорошо дополнительно упакован картонкой. На новой почте проверили все и оплатили при получении! Доставка была бесплатная без предоплат и переплат! Как товар поведет себя со временем - увидим.


  Вопрос от посетителей:
  Замовляв у Вас на Кю-Техно товар в розтрочку онлайн на 2 платежі. Доставили швидко, товар нормальний, але не має гарантійки та чеку про покупку.


  Ответ Q-Techno:
  Доброго дня, в разі здійснення покупки через онлайн транзакцію, документи відправляються покупцеві також онлайн. Перевірте будь-ласка Вашу електронну адресу, вся документація повинна бути там.

  Знайшли помилку або не точність в описі? Повідомте нас про це.

  * Характеристики і комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.

  * Магазин не несе відповідальності за зміни, які були внесенні виробником..

  Купити не дорого Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)

  Моделі схожі на Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD)
  Ноутбук HP ZBook Fury 15 G7 (9VS23AV_V1)
  60 435 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0519103
  Ноутбук HP ZBook Firefly 15 G8 (1G3U1AV_V8)
  60 855 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0529555
  Ноутбук HP ZBook Firefly 14 G8 (275W1AV_V1)
  62 277 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0531600
  Ноутбук HP EliteBook x360 1040 G8 (336F5EA)
  63 901 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0528581
  Ноутбук HP Elite Dragonfly G2 (3C8E5EA)
  68 344 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0532405
  Ноутбук Dell Latitude 7420 (N059L742014UA_WP)
  64 723 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0564235
  Хіт продажів
  Ноутбук HP ENVY 14-eb0000ua (423W2EA)
  60 710 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0572485
  Ноутбук HP ZBook Studio G7 (1J3T0EA)
  67 092 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0574550
  Зимові Знижки
  Ноутбук GIGABYTE AORUS 17G (AORUS17G_KD-72RU325SH)

  Обычная цена: 63 499 грн

  Special Price 62 917 грн

  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0586085
  Ноутбук HP ZBook Studio G7 (1J3S9EA)
  63 901 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0574549
  Зимові Знижки
  Новинка
  Ноутбук HP ZBook Firefly 15 G8 (1G3U1AV_V17)

  Обычная цена: 64 999 грн

  Special Price 64 670 грн

  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0600179
  Ноутбук Dell Latitude 5521 (N013L552115UA_WP)
  61 288 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0604238
  Ноутбук Dell XPS 13 (9310) (210-AWVO_I716512FHDW11)
  68 190 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0605944
  Ноутбук HP EliteBook 840 Aero G8 (3G2Q3EA)
  63 901 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0607479
  Зимові Знижки
  Ноутбук MSI Delta (15A5EFK-062XUA)

  Обычная цена: 64 499 грн

  Special Price 64 408 грн

  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0592626
  Ноутбук HP Victus 16-d0002ua (4R864EA)
  69 209 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0607427
  Ноутбук HP Victus 16-d0003ua (4R865EA)
  69 209 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0607428
  Ноутбук HP EliteBook 830 G8 (35R35EA)
  Не в наявності
  Код товару: Q-0523491
  Користувачі, які дивились Ноутбук GIGABYTE AERO 15 OLED (AERO15OLED_KD-72RU624SD), також дивились
  Ноутбук HP Elite Dragonfly G2 (3C8D8EA)
  52 182 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0532404
  Ноутбук HP ProBook 430 G8 (2V658AV_V1)
  Не в наявності
  Код товару: Q-0546805
  Ноутбук HP EliteBook 850 G8 (2Y2R4EA)
  52 182 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0523492
  Ноутбук MSI PRESTIGE 14 (A11SB-607XUA)
  33 100 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0578309
  Ноутбук Dell Latitude 5520 (N099L552015UA_UBU)
  43 653 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0580830
  Хіт продажів
  Ноутбук ASUS Zenbook UX435EGL-KC028T (90NB0SA1-M00990)
  40 257 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0584012
  Ноутбук HP ENVY x360 13-bd0004ua (423W0EA)
  Не в наявності
  Код товару: Q-0587978
  Зимові Знижки
  Ноутбук MSI Creator Hiroshi Fujiwara Z16 (CREATOR_Z16_268UA)

  Обычная цена: 84 999 грн

  Special Price 83 493 грн

  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0592623
  Новинка
  Ноутбук Vinga Spirit S141 (S141-C424128GW11P)
  9 999 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0599155
  Новинка
  Ноутбук HP ProBook 635 (276K4AV_V1)
  39 720 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0600165
  Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 (82A300KWRA)
  29 661 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0605917
  Ноутбук Vinga Iron S140 (S140-P508256GHD)
  11 299 грн
  ✓ В наявності
  Код товару: Q-0606864