ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)

Код товару Q-0518027

14 днів на обмін
Детальніше про повернення і обмін читайте тут.
Кількість каналів - 2

  ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)

  Все про товар
  Опис ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)

  ПО розпізнавання автомобільних номерів SW NumberOk SMB орієнтоване на підприємства малого та середнього бізнесу, воно призначене для автоматизації контролю автотранспорту та розмежування прав доступу автомобілів на територію. Програма розпізнає автомобільні номери і відправляє результати розпізнавання (дата і час, номер автомобіля, скріншот з номером) в зовнішні додатки. Розпізнає номерні знаки країн: Україна, Білорусь, Молдова, СНД, Євро Союз, Туреччина, Ізраїль.

  Програма дуже легко інтегрується з іншими додатками: використовуючи зовнішню базу даних, можна отримувати дані з ПО NumberOk в режимі реального часу. Програма формує звіти, дозволяє створювати групи автомобілів. Крім того, дана версія ПО має вбудовані бізнес-логіки для автоматизації роботи КПП, парковки, автомийки тощо .: програма вміє вести підрахунок кількості машин на території, проводить розрахунок часу перебування, має гнучкий модуль настройки реакцій на різні події, плюс здатна управляти виконавчими механізмами - шлагбаумами, воротами і т.д.

  Завдяки передбаченої можливості роботи з виконавчими пристроями (такими як блок управління реле BARBOS або модуль ICP DAS PET-7060), програма здійснює управління механі мами контролю доступу: шлагбаумами, воротами та ін. Саме ця особливість дозволяє застосовувати ПО SW NumberOk SMB в системах інтелектуальної автоматизації: наприклад, для автоматичного відкриття шлагбаума перед автомобілями, номери яких занесені в списки дозволених. Програма також може видавати попередження охоронцям при виявленні авто з певними номерами з «чорного» списку.

  Принцип роботиЗа допомогою ПО SW NumberOk SMB здійснюється контроль доступу автотранспорту на територію по часу, датою, контролюється тривалість перебування на території, кількість в'їздів та ін. Про події ведеться автоматичнеормірованіе звітів. Система формування звітів досить гнучка і допускає використання фільтрів: розмежування автомобілів по групах, напрямку руху (в'їзд/виїзд) і т.д. Таким чином програма дозволяє легко проконтролювати кількість автомобілів, які заїхали на парковку, мийку, СТО, будівництво, КПП і т.д., а також визначати час, яке машини там провели. ПО дозволяє автоматизувати в'їзд на будь-яку територію без використання системи будь-яких перепусток - пропуском для клієнта буде номер його автомобіля. Такий «пропуск» дуже зручний: його не потрібно носити з собою, не треба показувати співробітникові служби безпеки або прикладати до зчитувального пристрою, його не можна забути, втратити або передати іншій людині. Плюс клієнти не чекають, поки охоронець знайде їх в списку власників абонементів, а комфортно заїжджають на територію. Це дуже важливо для надійного контролю бізнес-процесів і/або безпеки на об'єктах. Так, для платних сервісів програма проведе підрахунок автомобілів, які заїхали на парковку або мийку, і визначить час, протягом якого авто перебувало там. Жорстке розмежування прав доступу до програми не дозволить неавторизованих користувачам (охоронцям, мийникам) довільно маніпулювати з даними обліку. Це допоможе власнику надійно контролювати роботу парковки або мийки необхідності постійної присутності на ній. Причому авторизовані користувачі можуть контролювати роботу програми з будь-якої точки земної кулі, де є доступ в Інтернет з комп'ютера.

  Функції та особливості
  • Підключення 2 камер (2 канали з 4 зонами розпізнавання в кожному (всього 8 зон розпізнавання);
  • Працює з аналоговими і IP камерами, що підтримують передачу RTSP-потоку;
  • Розпізнавання автомобільних алемеров і передача їх в базу даних;
  • Розпізнає номер автомобіля на швидкості до 250 км/год (в залежності від використовуваної відеокамери);
  • Висока якість розпізнавання номерів з точністю понад 95%;
  • Групування автомобілів за номерами;
  • Обчислення кількості машин;
  • Розрахунок часу знаходження на території;
  • Гнучкий модуль програмування реакцій на різні події ;
  • Вбудовані бізнес логіки: автомийка, КПП, парковка;
  • Формування звітів;
  • Сумісність з 1С;
  • Сумісність з будь-якою версією Windows.

  Параметри пошуку по архіву
  • Зона розпізнавання;
  • Напрямок руху: в'їзд/виїзд/перебування на території;
  • Номер КПП;
  • Часовий проміжок присутності на території;
  • Часовий проміжок результатів постійного розпізнавання;
  • Конкретний номерний знак автомобіля;
  • Що міститься в номерному знаку символ;
  • Зміст коментаря.
  Характеристики
  Технические характеристики ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)
  Кількість каналів - 2
  Модель
  НОМЕРОК SMB 2
  Производитель
  F-F
  Количество каналов
  2
  Функциональные особенности
  вбудовані бізнес логіки: автомийка, КПП, парковка, гнучкий модуль програмування реакцій на різні події, підрахунку кількості машин, розрахунок часу перебування на території
  Дополнительно
  працює з усіма аналоговими і IP камерами, що підтримують передачу RTSP потоку, сумісність з будь-якою версією операційної системи Windows і 1С
  Страна производства
  Чехія
  Гарантия, мес
  0
  Зображення
  Зображення ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)
  • ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)
  Доставка

   

  Оформлення замовлення
  Звертаємо Вашу увагу: на покупців нашого магазину поширюються всі права передбачені в Законі "Про захист прав споживача". Оплатити за товар можна будь-яким зручним для вас способом (детальніше в розділі Оплата).

  Самовивіз
  Ви можете забрати товар самовивозом, основний склад знаходиться в Києві, також, є і віддалені склади і пункти видачі в інших містах (список пунктів видачі, або уточняйте у менеджера). (Список доступних пунктів видачі постійно оновлюється, ознайомитись можна при оформленні замовлення на сайті в корзині.)

  Доставка по Києву
  У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити доставку товару по Києву, вартість доставки залежить від товару. Кур'єр доставляє товар до входу в будівлю. Ви можете перевірити товар на цілісність і комплектацію при цьому відразу розрахуватися, як готівкою так і картою. Вартість доставки платна залежить від габаритів і вартості товару, уточнюйте при підтвердженні замовлення. Графік доставок по місту з 10:00 до 14:00, з 14:00 до 18:00, або з 18:00 до 22:00 замовити кур'єрську доставку Ви можете через корзину нашого сайту.

  Доставка Новою Поштою по Україні
  Товар замовити можна в відділення нової пошти будь-якого міста, при оформленні замовлення до 16:00 - відправка в той же день. При оформленні замовлення после 16:00 товар буде відправлений на наступний день. При отриманні товару обов'язково перевіряйте товар на наявність дефектів і пошкоджень. Ми відвантажуємо товари тільки нові, сертіфіфірованние і запаковані, перед відправкою НЕ тестуємо і не включаємо, усі товари перевіряються виробником при виготовленні, на усі товари є гарантія і чек. Вартість доставки платна залежить від габаритів і вартості товару, уточнюйте при підтвердженні замовлення. Ми відправляємо товари післяплатою, тобто з оплатою при отриманні товару.


  Гарантія
  На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від 2-х тижнів до 120 місяців залежно від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника, або гарантійний талон Q-TECHNO.COM.UA online інтернет-магазину цифрової електроніки і побутової техніки 21 століття.

  Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

  Обмін та повернення товару протягом 14 дній посля покупки.
  Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки. * У зв'язку з воєнним станом обміни та повернення товарів тимчасово не здійснюються!

  Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т.п.

  А так же має бути збережено:
  повний комплект товару;
  цілісність і всі компоненти упаковки;
  ярлики;
  заводське маркування.
  Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

  Обмін або повернення товару здійснюється в нашому офісі г. Киев. З понеділка по п'ятницю з 10-00 до 18-00. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе після перевірки товару СЦ, зазвичай це не більше 3-7 днів, з огляду на дні пересилання товару.

  Відгуки/Запитання
  
  Відгуки користувачів про ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)

  Немає відгуків Додати відгук

  Самые частые отзывы и вопросы от посетителей нашего сайта:

  Вопросы от посетителей:
  Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, почему цены в вашем интернет-магазине Q-Techno ниже, чем в остальных а иногда даже намного ниже?


  Ответ Q-Techno
  Здравствуйте! Наш интернет-магазин Q-Techno работает на постоянного клиента, а не по такой схеме, при которой мы бы зарабатывали на каждой продаже 50%, но продавали 1 раз в месяц. Автоматическая система сайта Q-Techno делает скидки на большенство товаров, для того чтобы увеличить конверсию продаж. Размер скидки зависит от количества поступленного товара к нам на склад, сезонности товара, курсу валют и так далее. Таким образом мы больше товара покупаем к себе на склад и быстрее продаем его получая от производителей оптовые цены, и делаем скидки нашим клиентам!


  Вопрос от посетителей:
  Доброго дня, товар у вас оригінальний? товар точно не бракований?


  Ответ Q-Techno:
  Доброго дня, товар у нас новий, сертифіковний. Не підробка, і не копія, 100% оригінальний. Гарантія офіційна, ми продаємо тільки оригінальну продукцію.


  Отзывы покупателей:
  Купил товар у Вас на Q-Techno, порадовала низкая цена и быстрая скорость доставки, товар полностью соответствует описанию и харктеристикам. Приехал новый зпечатаный, гарнтия и чек есть, P.S. Покупкой доволен.


  Отзывы покупателей:
  Первое впечатление от получения товара приятное. Забирали на новой почте, товар был хорошо дополнительно упакован картонкой. На новой почте проверили все и оплатили при получении! Доставка была бесплатная без предоплат и переплат! Как товар поведет себя со временем - увидим.


  Вопрос от посетителей:
  Замовляв у Вас на Кю-Техно товар в розтрочку онлайн на 2 платежі. Доставили швидко, товар нормальний, але не має гарантійки та чеку про покупку.


  Ответ Q-Techno:
  Доброго дня, в разі здійснення покупки через онлайн транзакцію, документи відправляються покупцеві також онлайн. Перевірте будь-ласка Вашу електронну адресу, вся документація повинна бути там.

  Знайшли помилку або не точність в описі? Повідомте нас про це.

  * Характеристики і комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.

  * Магазин не несе відповідальності за зміни, які були внесенні виробником..

  Купити не дорого ПЗ для охоронних систем F-F НОМЕРОК SMB 2 (114728)