Додаткове серверне обладнання

  • Весняний розпродаж
    Модуль SFP D-Link 330R/3KM

    Обычная цена: 443 грн

    Special Price 426 грн

    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0466666
  • Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
    1 903 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0393101
  • Модуль SFP Mikrotik S-55DLC80D
    1 319 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0340313
  • Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A-LC)
    368 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0406840
  • Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS13-D-R
    666 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0425305
  • Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20LC
    520 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0444107
  • Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-T Copper RJ-45 (SFP-1G-T)
    604 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0501286
  • Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
    1 228 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0260107
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
    518 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0400957
  • Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD)
    524 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0406845
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate
    1 775 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0442889
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40SC FoxGate
    990 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0400955
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
    518 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0400954
  • Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
    368 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0406841
  • Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS15-D-R
    722 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0425306
  • Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC
    563 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0444112
  • Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
    2 505 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0246071
  • Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
    933 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0312288
  • Модуль SFP RJ45-1Гбит/с RCI (SFP-1G- RJ45)
    819 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0392942
  • Весняний розпродаж
    Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)

    Обычная цена: 2 649 грн

    Special Price 2 601 грн

    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0417222
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-80SC FoxGate
    2 587 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0442897
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate
    1 490 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0400958
  • Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC)
    368 грн
    ✓ В наявності
    Код товару: Q-0406842
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3LC FoxGate
    Товар продан
    Код товару: Q-0442888
    Повідомити про надходження
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3LC FoxGate
    Товар продан
    Код товару: Q-0442892
    Повідомити про надходження
  • Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-L03)
    Товар продан
    Код товару: Q-0501268
    Повідомити про надходження
  • Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S20)
    Товар продан
    Код товару: Q-0501275
    Повідомити про надходження
  • Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-L03)
    Товар продан
    Код товару: Q-0501269
    Повідомити про надходження
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-10SC FoxGate
    Товар продан
    Код товару: Q-0400956
    Повідомити про надходження

  Додаткове серверне обладнання

Повсюдне проникнення комп'ютерних технологій в Україні, впровадження автоматизованих систем управління виробничими процесами призводить до необхідності встановлювати серверне та мережеве обладнання для стабілізації діяльності підприємств та установ.

Великий каталог нашого інтернет-магазину Q-TECHNO пропонує купити серверне обладнання виробництва провідних світових виробників, що гарантують безвідмовну роботу обладнання та комп'ютерних мереж і виконати його поставку в Київ та інші міста.

Професійний огляд, заснований на відгуках фахівців, відзначає наступні нормативні вимоги до обладнання такого класу:

надійність, збереження даних і стійка робота комп'ютерів необхідна для стабільності будь-якого бізнесу;

стандартне і недороге серверне обладнання повинно бути постійно доступно і забезпечувало безперервну роботу комп'ютерів і мереж;

час зупинки серверного обладнання повинно бути мінімальним, без перерви на техобслуговування.

Всеохоплюючий вибір і широкий ціновий діапазон дозволяють провести закупівлю необхідних комплектуючих блоків за доступною ціною, а оперативна поставка серверного обладнання в Харкові буде здійснена нашою кур'єрською службою.